שאלות ותשובות


שאלות כלליות

מי קבע שחיתולי בייביסיטר סופגים יותר מהאגיס ופמפרס?

שלחנו את חיתולי בייביסיטר, האגיס פרידום דריי ופמפרס בייבי דריי למעבדת SGS העולמית שערכה בדיקות מקיפות ומבחני ספיגה שונים. התוצאות הוכיחו חד משמעית – בייביסיטר סופג בכ-30% יותר מהמתחרים המובילים! קחו רגע כדי לספוג את זה: החיתול שלנו פשוט טוב לכם יותר.

אוקיי, מעבדה זה נחמד - אבל דברו איתי במספרים

הו! מספרים אנחנו גם אוהבים: מעבר לבדיקות המעבדה נערכו גם סקרי שביעות רצון בקרב הורים. התוצאות לא הפתיעו אותנו – 92% מהמתנסים ציינו שחיתולי בייביסיטר החדשים ענו לציפיותיהם או הפתיעו לחיוב, כ-82% מצרכני האגיס שהתנסו בחיתולי בייביסיטר החדשים מתכוונים לרכוש חיתולי בייביסיטר שוב. כך שלא חסרות סיבות לעבור לבייביסיטר. עד שלא תנסו, לא תדעו. (עפ"י מחקר שנערך ע"י סגמנטה בינואר 2019 בקרב 550 הורים מחתלים)

באילו מידות ניתן להשיג את חיתולי בייביסיטר?

חיתולי בייביסיטר משווקים באריזות במידות 3, 4, 4+, 5 ו-6.

איפה ניתן לרכוש את החיתולים?

חיתולי בייביסיטר נמכרים ברשתות המזון, Be, סופר-פארם אונליין, חנויות תינוקות וכמובן כאן באתר במשלוח חינם עד הבית. למעשה ניתן להשיג אותנו כמעט בכל מקום.

ואם עדיין חסר לי מידע?

ניתן להשאיר לנו הודעה בעמוד הפייסבוק או לפנות למוקד שירות צרכנים בטלפון 1-800-801-515 או בכתובת המייל babysitter@dpl.co.il

הזמנות באתר

תוך כמה זמן אקבל את ההזמנה שלי?

באופן עקרוני, המשלוח צפוי להגיע תוך 5-7 ימי עסקים מרגע השלמת ההזמנה (כלומר האישור מחברת כרטיסי האשראי על קבלת התשלום), למעט ישובים מרוחקים, להלן לינק לרשימת הישובים וזמני החלוקה:
רשימת ישובים וזמני חלוקה.

במשלוח שהגיע חסרים פריטים או שאינו מתאים להזמנה - מה אפשר לעשות?

בכל מקרה של תקלה במשלוח או חוסר שביעות רצון, אנא צרו איתנו קשר במוקד שירות צרכנים בטלפון: 03-9264848 בשעות פעילות המוקד ימים א'-ה' בין השעות: 09:00-14:00  ו/או במייל: info@baby-sitter.co.il

הזמנתי חיתולים ובאתר רשום שאקבל הטבה נוספת, איך מקבלים את ההטבה?

כל המידע הנדרש למימוש ההטבה ישלח בהודעת טקסט לטלפון שציינת בהרשמה.

פרטיות וגלישה בטוחה

האם הקנייה באתר מאובטחת?

מערכת האתר מאובטחת בתקן SSL כנהוג באתרי מסחר אלקטרוניים. מובהר כי פרטי כרטיסי האשראי אינם נאגרים במערכת.

האם המידע האישי שלי נשמר באתר?

הפרטים נשמרים במאגרי המידע של ניאופרם (כמפורט בהרחבה בתנאי השימוש) בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981.

האם נעשה שימוש בקוקיז (cookies) באתר?

כן. באתר נעשה שימוש בקוקיז כדי לשפר את חווית הגלישה של המשתמשים. השימוש בקוקיז מאפשר לאתר לספק שירות מהיר ויעיל וכן איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. הוא יחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל פעם בעתיד.